Kontakt tel.663-288-157      e-mail :  famfart@gmail.com       Kontakt tel.663-288-157      e-mail    famfart@gmail.com      Kontakt tel.663-288-157       e-mail : famfart@gmail.com      Kontakt tel.663-288-157kliknij tutaj

"Podręcznik Rife'a Katalog częstotliwości pasożytów 2013"

Autor- dr Nenah Sylver
Cena 63PLN

Największa znana na świecie baza częstotliwości pasożytów, patogenów chorobotwórczych, grzybów i innych

kliknij tutaj

Kuracja życia metodą dr Clark (Hulda R Clark)

autor- Hulda Clark
Cena 45PLN

Metoda dr Clark opiera się na kuracji ziołowej oczyszczającej organizm, a także wspomagającym ją leczniczym działaniu prądu o bardzo małej wartości, który wytwarzany jest przez tzw. zapper. | Stron: 472


kliknij tutaj

Prawie wszystko o metodzie R.Volla

autor- O.Korycki
A.Sielianiec
Cena 49,90PLN

Pierwsza w Polsce książka o metodach diagnostyki metodą elektroakupunktury Volla i Vega-test, napisana przez lekarzy-specjalistów, wykorzystujących ją w praktyce od kilkunastu lat.
kliknij tutaj

Wylecz się z raka

autor - Jewgienij Lebiediew
Cena 38PLN

Tom 1. Drodzy Czytelnicy! Mam nadzieję, że ta książka całkowicie zburzy Wasze przekonanie, że nowotwory są nieuleczalne. Oficjalna onkologia przez długie lata wbijała nam do głowy - rak jest nieuleczalny, nieuleczalny, nieuleczalny. Od 2005 raku wiemy, że wręcz przeciwnie. „Uleczalny!” I to każdy, cały i w pełni!


kliknij tutaj

Wszystko można wyleczyć

autor - Jewgienij Lebiediew
Cena 39PLN

Tom 2. Schematy leczenia nowotworów złośliwych macicy, piersi, tarczycy, mózgu, układu limfatycznego, torbieli, rozsianej mastopatii, a także leczenie osłabionych chorych, regeneracja i leczenie po operacji.